ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV KAW - 11420009
175,83incl. BTW
175,83incl. BTW

175,83incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 40-1/4" |
| Lengtemaat | 102,24 cm |
| Breedte Imperial | 1-17/64" |
| Breedte (Metrisch) | 32,15 mm |
| Breedte | 32,15 mm (1-17/64" |
| Lengte | 102,24 cm (40-1/4") |
| Model | UA |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Geribbeld , Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Rijstijl | ATV |
