ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV POLARIS - 11420011
117,10incl. BTW
117,10incl. BTW

117,10incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 41 |
| Lengtemaat | 104,14 cm |
| Breedte Imperial | 1-3/16" |
| Breedte (Metrisch) | 30,16 mm |
| Breedte | 30,16 mm (1-3/16) |
| Lengte | 104,14 cm (41") |
| Model | UA |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Geribbeld , Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Rijstijl | UTV , ATV |
