ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV POLARIS - 11420012
123,66incl. BTW
123,66incl. BTW

123,66incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Imperiale Lengte | 41 |
| Lengtemaat | 104,14 cm |
| Breedte Imperial | 1-5/32" |
| Breedte (Metrisch) | 29,37 mm |
| Breedte | 29,37 mm (1-5/32) |
| Lengte | 104,14 cm (41") |
| Model | UA |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Geribbeld , Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Rijstijl | ATV |
