ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV SUZUKI - 11420015
108,75incl. BTW
108,75incl. BTW

108,75incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 30-3/16" |
| Lengtemaat | 76,68 cm |
| Breedte Imperial | 3/4" |
| Breedte (Metrisch) | 19,05 mm |
| Breedte | 19,05 mm (3/4") |
| Lengte | 76,68 cm (30-3/16") |
| Model | UA |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Geribbeld , Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Rijstijl | ATV |
