ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV ARCTIC - 11420035
152,73incl. BTW
152,73incl. BTW

152,73incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 36-3/4" |
| Lengtemaat | 93,35 cm |
| Breedte Imperial | 1-29/64" |
| Breedte (Metrisch) | 36,91 mm |
| Breedte | 36,91 mm (1-29/64) |
| Lengte | 93,35 cm (36-3/4" |
| Model | UA |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Geribbeld , Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Rijstijl | UTV , ATV |
