ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV BOMB - 11420039
162,53incl. BTW
162,53incl. BTW

162,53incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 37-7/64" |
| Lengtemaat | 94,26 cm |
| Breedte Imperial | 1-1/4 Inch |
| Breedte (Metrisch) | 31,75 mm |
| Breedte | 31,75 mm (1-1/4") |
| Lengte | 94,26 cm (37-7/64") |
| Model | UA |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Geribbeld , Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Rijstijl | UTV , ATV |
