ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV POLARIS - 11420040
203,91incl. BTW
203,91incl. BTW

203,91incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 41-11/16" |
| Lengtemaat | 105,89 cm |
| Breedte Imperial | 1-1/4 Inch |
| Breedte (Metrisch) | 31,75 mm |
| Breedte | 31,75 mm (1-1/4") |
| Lengte | 105,89 cm (41-11/16") |
| Model | UA |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Geribbeld , Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Rijstijl | UTV , ATV |
