ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV YAM - 11420046
165,21incl. BTW
165,21incl. BTW

165,21incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 36-15/16" |
| Lengtemaat | 93,82 cm |
| Breedte Imperial | 1-9/32" |
| Breedte (Metrisch) | 32,54 mm |
| Breedte | 32,54 mm (1-9/32") |
| Lengte | 93,82 cm (36-15/16") |
| Model | UA |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Geribbeld , Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Rijstijl | ATV |
