ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV POLARIS - 11420064
142,27incl. BTW
142,27incl. BTW

142,27incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 40-57/64" |
| Lengtemaat | 103,86 cm |
| Breedte Imperial | 1-10/64" |
| Breedte (Metrisch) | 29,37 mm |
| Breedte | 29,37 mm (1-10/64") |
| Lengte | 103,86 cm (40-57/64") |
| Model | UA |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Geribbeld , Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Rijstijl | UTV , ATV |
