ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV SUZUKI - 11420104
177,56incl. BTW
177,56incl. BTW

177,56incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Imperiale Lengte | 37-11/16" |
| Lengtemaat | 95,73 cm |
| Breedte Imperial | 1-15/32" |
| Breedte (Metrisch) | 37,31 mm |
| Breedte | 37,31 mm (1-15/32") |
| Lengte | 95,73 cm (37-11/16") |
| Model | UA |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Geribbeld , Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
