ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV ARCTIC - 11420180
179,99incl. BTW
179,99incl. BTW

179,99incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 37-9/16" |
| Lengtemaat | 95,41 cm |
| Breedte Imperial | 1-15/32" |
| Breedte (Metrisch) | 37,31 mm |
| Breedte | 37,31 mm (1-15/32") |
| Lengte | 95,41 cm (37-9/16) |
| Model | UA |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Geribbeld , Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Rijstijl | UTV , ATV , Sneeuw |
