ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV CAN-AM - 11420181
181,54incl. BTW
181,54incl. BTW

181,54incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 38-3/8" |
| Lengtemaat | 97,47 cm |
| Breedte Imperial | 1-5/16" |
| Breedte (Metrisch) | 33,34 mm |
| Breedte | 33,34 mm (1-5/16") |
| Lengte | 97,47 cm (38-3/8") |
| Model | UA |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Geribbeld , Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Rijstijl | ATV |
