ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV SUZUKI - 11420277
164,62incl. BTW
164,62incl. BTW

164,62incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 35-15/16" |
| Lengtemaat | 91,28 cm |
| Breedte Imperial | 1-21/64" |
| Breedte (Metrisch) | 33,73 mm |
| Breedte | 33,73 mm (1-21/64") |
| Lengte | 91,28 cm (35-15/16" |
| Model | UA |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Geribbeld , Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Rijstijl | ATV |
