ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV SUZ KAW - 11420417
161,56incl. BTW
161,56incl. BTW

161,56incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Lengtemaat | 86,6 cm |
| Breedte Imperial | 1-15/64" |
| Breedte (Metrisch) | 31,35 mm |
| Breedte | 31,35 mm (1-15/64") |
| Lengte | 86,6 cm (34-3/32") |
| Model | UA |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Geribbeld , Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Rijstijl | ATV |
