ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV YAM - 11420418
165,21incl. BTW
165,21incl. BTW

165,21incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 37-5/16" |
| Lengtemaat | 94,77 cm |
| Breedte Imperial | 1-5/16" |
| Breedte (Metrisch) | 33,34 mm |
| Breedte | 33,34 mm (1-5/16") |
| Lengte | 94,77 cm (37-5/16") |
| Model | UA |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Geribbeld , Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Rijstijl | UTV |
