ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV KAW - 11420435
161,56incl. BTW
161,56incl. BTW

161,56incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Lengtemaat | 90,49 cm |
| Breedte Imperial | 29/32" |
| Breedte (Metrisch) | 23,02 mm |
| Breedte | 23,02 mm (29/32") |
| Lengte | 90,49 cm (35-5/8") |
| Model | UA |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Geribbeld , Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Rijstijl | ATV |
