ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV POLARIS - 11420438
208,50incl. BTW
208,50incl. BTW

208,50incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Imperiale Lengte | 39-11/16" |
| Lengtemaat | 100,81 cm |
| Breedte Imperial | 1-11/32" |
| Breedte (Metrisch) | 34,13 mm |
| Breedte | 34,13 mm (1-11/32") |
| Lengte | 100,81 cm (39-11/16") |
| Model | UA |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Geribbeld , Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Rijstijl | UTV |
