ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV POLARIS - 11420440
142,27incl. BTW
142,27incl. BTW

142,27incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Imperiale Lengte | 41-11/16" |
| Lengtemaat | 105,89 cm |
| Breedte Imperial | 1-7/32" |
| Breedte (Metrisch) | 30,96 mm |
| Breedte | 30,96 mm (1-7/32) |
| Lengte | 105,89 cm (41-11/16") |
| Model | UA |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Geribbeld , Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
