ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV ARCTIC - 11420470
161,56incl. BTW
161,56incl. BTW

161,56incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 33-9/16" |
| Lengtemaat | 85,25 cm |
| Breedte Imperial | 1-6/32" |
| Breedte (Metrisch) | 30,16 mm |
| Breedte | 30,16 mm (1-6/32") |
| Lengte | 85,25 cm (33-9/16) |
| Model | UA |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Geribbeld , Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Rijstijl | UTV , ATV |
