ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV YAM - 11420502
219,80incl. BTW
219,80incl. BTW

219,80incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 39-31/32" |
| Lengtemaat | 101,52 cm |
| Breedte Imperial | 1-11/32" |
| Breedte (Metrisch) | 34,13 mm |
| Breedte | 34,13 mm (1-11/32") |
| Lengte | 101,52 cm (39-31/32") |
| Model | UA |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Geribbeld , Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Rijstijl | UTV , ATV |
