ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV ARCTIC - 11420526
102,83incl. BTW
102,83incl. BTW

102,83incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 35-11/16" |
| Lengtemaat | 90,65 cm |
| Breedte Imperial | 15/16" |
| Breedte (Metrisch) | 23,81 mm |
| Breedte | 23,81 mm (15/16") |
| Lengte | 90,65 cm (35-11/16) |
| Model | UA |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Geribbeld , Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Rijstijl | ATV |
