ULTIMAX - BELT ULTIMAX XP ATV ARC - 11420740
186,99incl. BTW
186,99incl. BTW

186,99incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 37-1/8" |
| Lengtemaat | 94,3 cm |
| Breedte Imperial | 1-15/32" |
| Breedte (Metrisch) | 37,31 mm |
| Breedte | 37,31 mm (1-15/32") |
| Lengte | 94,3 cm (37-1/8") |
| Model | XP |
|---|---|
| Materiaal | Rubber , Aramide |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Rijstijl | UTV , ATV |
