ULTIMAX - BELT ULTIMAX XP ATV YAM - 11420742
161,58incl. BTW
161,58incl. BTW

161,58incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 34-5/16" |
| Lengtemaat | 87,15 cm |
| Breedte Imperial | 1-7/32" |
| Breedte (Metrisch) | 30,96 mm |
| Breedte | 30,96 mm (1-7/32) |
| Lengte | 87,15 cm (34-5/16") |
| Model | XP |
|---|---|
| Materiaal | Rubber , Aramide |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Rijstijl | UTV , ATV |
