ULTIMAX - BELT ULTIMAX XP ATV POL - 11420744
239,06incl. BTW
239,06incl. BTW

239,06incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 41-11/16" |
| Lengtemaat | 105,89 cm |
| Breedte Imperial | 1-1/2" |
| Breedte (Metrisch) | 38,1 mm |
| Breedte | 38,1 mm (1-1/2") |
| Lengte | 105,89 cm (41-11/16") |
| Model | XP |
|---|---|
| Materiaal | Rubber , Aramide |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Rijstijl | UTV , ATV |
