ULTIMAX - BELT ULTIMAX XP ATV POL - 11420745
179,12incl. BTW
179,12incl. BTW

179,12incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 41 |
| Lengtemaat | 104,14 cm |
| Breedte Imperial | 1-3/16" |
| Breedte (Metrisch) | 30,2 mm |
| Breedte | 30,2 mm (1-3/16") |
| Lengte | 104,14 cm (41") |
| Model | XP |
|---|---|
| Materiaal | Rubber , Aramide |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Rijstijl | UTV , ATV |
