ULTIMAX - BELT ULTIMAX XP ATV POL - 11420747
251,30incl. BTW
251,30incl. BTW

251,30incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 42-13/16" |
| Lengtemaat | 108,74 cm |
| Breedte Imperial | 1-1/4 Inch |
| Breedte (Metrisch) | 31,75 mm |
| Breedte | 31,75 mm (1-1/4") |
| Lengte | 108,74 cm (42-13/16) |
| Model | XP |
|---|---|
| Materiaal | Rubber , Aramide |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Rijstijl | UTV , ATV |
