ULTIMAX - BELT ULTIMAX XP ATV POL - 11420749
212,98incl. BTW
212,98incl. BTW

212,98incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 40" |
| Breedte Imperial | 1-1/4 Inch |
| Breedte (Metrisch) | 31,75 mm |
| Breedte | 31,75 mm (1-1/4") |
| Lengte | 101,6 cm (40") |
| Model | XP |
|---|---|
| Materiaal | Rubber , Aramide |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Rijstijl | UTV , ATV |
