ULTIMAX - BELT ULTIMAX XP ATV SU/KA - 11420750
222,34incl. BTW
222,34incl. BTW

222,34incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 34-1/8" |
| Lengtemaat | 86,68 cm |
| Breedte Imperial | 1-1/4 Inch |
| Breedte | 31,75 mm (1-1/4") |
| Lengte | 86,68 cm (34-1/8") |
| Model | XP |
|---|---|
| Materiaal | Rubber , Aramide |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Rijstijl | ATV |
