ULTIMAX - BELT ULTIMAX XP ATV BRP - 11420758
229,96incl. BTW
229,96incl. BTW

229,96incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 42-9/16" |
| Lengtemaat | 108,11 cm |
| Breedte Imperial | 1-5/16" |
| Breedte (Metrisch) | 33,34 mm |
| Breedte | 33,34 mm (1-5/16") |
| Lengte | 108,11 cm (42-9/16) |
| Model | XP |
|---|---|
| Materiaal | Rubber , Aramide |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Rijstijl | UTV , Straat |
