ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV CF MOTO - 11420761
120,79incl. BTW
120,79incl. BTW

120,79incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Lengtemaat | 93,82 cm |
| Breedte (Metrisch) | 36,51 mm |
| Breedte | 36,51 mm (1-7/16") |
| Lengte | 93,82 cm (36-15/16") |
| Model | UA |
| Materiaal | Rubber |
|---|---|
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Geribbeld , Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Rijstijl | UTV , ATV |
