ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV CF MOTO - 11420763
202,61incl. BTW
202,61incl. BTW

202,61incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 36-15/16" |
| Lengtemaat | 93,82 cm |
| Breedte Imperial | 1.42" |
| Breedte (Metrisch) | 36,07 mm |
| Breedte | 36,07 mm (1,42") |
| Lengte | 93,82 cm (36-15/16") |
| Model | UA |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Geribbeld , Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Rijstijl | UTV , ATV |
