ULTIMAX - BELT ULTIMAX UA KAWASAKI - 11420968
158,16incl. BTW
158,16incl. BTW

158,16incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Imperiale Lengte | 43-13/16" |
| Lengtemaat | 111,28 cm |
| Breedte Imperial | 1-7/16" |
| Breedte (Metrisch) | 36,51 mm |
| Breedte | 36,51 mm (1-7/16") |
| Lengte | 111,28 cm (43-13/16) |
| Model | UA |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Geribbeld , Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Rijstijl | UTV |
