K&S TECHNOLOGIES - HYD.BRAKE LT. SWITCH 1.25 - 120010
35,85incl. BTW
35,85incl. BTW

35,85incl. BTW
| Type | Remlicht |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Spoed | M10 x 1.25 |
| Imperiale Diameter | 3/8" |
| Diameter Metrisch | 10 mm |
| Schakelaar Activering | Hydraulisch |
| Diameter | 10 mm (3/8") |
|---|---|
| Kenmerken | Enkel Ontluchting |
| Productnaam | Schakelaar |
| Kleur/Afwerking | Goud |
| Stuks | Elk |
| Merk | K&S TECHNOLOGIES |
| Rijstijl | Off-Road , Straat |
