K&S TECHNOLOGIES - HYD BRAKE LGT SW 3/8 CHR - 120020
38,30incl. BTW
38,30incl. BTW

38,30incl. BTW
| Type | Remlicht |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Spoed | 3/8-24 |
| Imperiale Diameter | 3/8" |
| Diameter Metrisch | 9,5 mm |
| Schakelaar Activering | Hydraulisch |
| Diameter | 9,5 mm (3/8") |
|---|---|
| Kenmerken | Enkel Ontluchting |
| Productnaam | Schakelaar |
| Kleur/Afwerking | Chrom |
| Stuks | Elk |
| Merk | K&S TECHNOLOGIES |
| Rijstijl | Straat |
