K&S TECHNOLOGIES - HYD BRAKE LGT SW 7/16 CHR - 120021
38,30incl. BTW
38,30incl. BTW

38,30incl. BTW
| Type | Remlicht |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Spoed | 7/16-24 |
| Imperiale Diameter | 7/16" |
| Diameter Metrisch | 11,1 mm |
| Schakelaar Activering | Hydraulisch |
| Diameter | 11,1 mm (7/16") |
|---|---|
| Kenmerken | Enkel Ontluchting |
| Productnaam | Schakelaar |
| Kleur/Afwerking | Chrom |
| Stuks | Elk |
| Merk | K&S TECHNOLOGIES |
| Rijstijl | Straat |
