GALFER - BRAKE DISC FIXED WAVE RR - 17104163
130,23incl. BTW
130,23incl. BTW

130,23incl. BTW
| Type | One Piece (Vast) |
|---|---|
| Buitendiameter Metrisch | 240 mm |
| Remoppervlak | Gesleufte |
| Afschroefpatroon | 6 Gaten |
| Binnendiameter Metrisch | 110 mm |
| Imperiale Binnendiameter | 4-5/16" |
| Imperiale Buitendiameter | 9,4" |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Rijstijl | Straat |
| Thickness Metric | 5 mm |
| Dikte | 5 mm (3/16") |
| Buitendiameter | 240 mm (9,4") |
| Binnendiameter | 110 mm (4-5/16") |
|---|---|
| Merk | GALFER |
| Stijl | Stevige Bevestiging |
| Stuks | Elk |
| Kleur/Afwerking | Zilver |
| Productnaam | Remschijf |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Vorm | Contour |
| Montagepositie | Achter |
| Model | Golf® |
| Thickness Imperial | 3/16" |
