DP BRAKES - BRAKE PAD SINTRD DP502 - 17211231
27,66incl. BTW
27,66incl. BTW

27,66incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Merk | DP BRAKES |
| Stuks | Set van 2 |
| Productnaam | Remblok |
| Materiaal | Koperlegering |
|---|---|
| Lengte | 97 mm (3-13/16") |
| Breedte | 43,5 mm (1-23/32") |
| Dikte | 6,9 mm (17/64") |
| Gewicht | 182 g (6,4 oz.) Netto Gewicht. |
