DP BRAKES - BRAKE PAD SINTRD DP516 - 17211449
28,60incl. BTW
28,60incl. BTW

28,60incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 7,5 mm , 7,6 mm |
| Rijstijl | ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 3-3/4" , 4-19/64" |
| Lengtemaat | 109 mm , 95,2 mm |
| Gewicht | 204 g (7,2 oz.) Netto gewicht. |
| Breedte Imperial | 1-27/64" , 1-35/64" |
| Breedte (Metrisch) | 36,2 mm , 39,4 mm |
| Dikte | 7,6 mm (19/64") , 7,5 mm (19/64") |
|---|---|
| Breedte | 39,4 mm (1-35/64") , 36,2 mm (1-27/64") |
| Lengte | 109 mm (4-19/64" , 95,2 mm (3-3/4") |
| Montagepositie | Achter , Voor , Achter Rechter , Achterlinks , Linkervoor , Voor Rechts |
| Materiaal | Koperlegering |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set van 2 |
| Merk | DP BRAKES |
| Thickness Imperial | 19/64" |
