SBS - BRAKE PAD CAR/CER - 17211553
34,49incl. BTW
34,49incl. BTW

34,49incl. BTW
| Type | Organische basis |
|---|---|
| Thickness Metric | 8 mm |
| Rijstijl | Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Dikte | 8 mm (5/16") |
| Materiaal | Keramisch |
|---|---|
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set van 2 |
| Stijl | HF Serie |
| Merk | SBS |
| Thickness Imperial | 5/16" |
