SBS - BRAKE PAD CARBON RACE - 17211564
66,31incl. BTW
66,31incl. BTW

66,31incl. BTW
| Type | Organische basis |
|---|---|
| Thickness Metric | 8 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 2-59/64" |
| Lengtemaat | 74,1 mm |
| Breedte Imperial | 1-27/32" |
| Breedte (Metrisch) | 46,7 mm |
| Dikte | 8 mm (5/16") |
| Breedte | 46,7 mm (1-27/32") |
|---|---|
| Lengte | 74,1 mm (2-59/64") |
| Montagepositie | Voor |
| Materiaal | Carbon |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set van 2 |
| Stijl | Spoor |
| Merk | SBS |
| Thickness Imperial | 5/16" |
