SBS - BRAKE PAD SINT ATV - 17211585
31,34incl. BTW
31,34incl. BTW

31,34incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 7 mm |
| Rijstijl | UTV , ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 3-13/16"" |
| Lengtemaat | 97 mm |
| Breedte Imperial | 1-9/16" |
| Breedte (Metrisch) | 39,6 mm |
| Dikte | 7 mm (9/32") |
|---|---|
| Breedte | 39,6 mm (1-9/16") |
| Lengte | 97 mm (3-13/16") |
| Montagepositie | Voor |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set van 2 |
| Merk | SBS |
| Thickness Imperial | 9/32" |
