SBS - BRAKE PAD SINT/CAR OFF - 17211589
31,34incl. BTW
31,34incl. BTW

31,34incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 7,3 mm |
| Rijstijl | Off-Road , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Imperiale Lengte | 3-45/64" |
| Lengtemaat | 94 mm |
| Breedte Imperial | 1-27/64" |
| Breedte (Metrisch) | 36,2 mm |
| Dikte | 7,3 mm (9/32") |
|---|---|
| Breedte | 36,2 mm (1-27/64") |
| Lengte | 94 mm (3-45/64") |
| Montagepositie | Voor |
| Materiaal | Gesinterd Metaal |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set van 2 |
| Merk | SBS |
| Thickness Imperial | 9/32" |
