SBS - BRAKE PAD SINT/CAR OFF - 17211648
31,34incl. BTW
31,34incl. BTW

31,34incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 5 mm |
| Rijstijl | Off-Road , Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 1-45/64" |
| Lengtemaat | 43,3 mm |
| Breedte Imperial | 63/64" |
| Breedte (Metrisch) | 25 mm |
| Dikte | 5 mm (3/16") |
|---|---|
| Breedte | 25 mm (63/64") |
| Lengte | 43,3 mm (1-45/64") |
| Montagepositie | Achter , Voor |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set van 2 |
| Merk | SBS |
| Thickness Imperial | 3/16" |
