SBS - BRAKE PAD SINT/CAR OFF - 17211651
31,34incl. BTW
31,34incl. BTW

31,34incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 10,1 mm |
| Rijstijl | UTV , ATV |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Imperiale Lengte | 3-13/64" |
| Lengtemaat | 81,4 mm |
| Breedte Imperial | 1-17/32" |
| Breedte (Metrisch) | 38,9 mm |
| Dikte | 10,1 mm (25/64") |
|---|---|
| Breedte | 38,9 mm (1-17/32") |
| Lengte | 81,4 mm (3-13/64") |
| Montagepositie | Voor |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set van 2 |
| Merk | SBS |
| Thickness Imperial | 25/64" |
