DP BRAKES - BRAKE PAD HONDA DP524 - 17211733
27,66incl. BTW
27,66incl. BTW

27,66incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 10 mm |
| Rijstijl | Off-Road , Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 3-15/32" |
| Lengtemaat | 88 mm |
| Breedte Imperial | 1-37/64" |
| Breedte (Metrisch) | 40,2 mm |
| Dikte | 10 mm (3/8") |
| Breedte | 40,2 mm (1-37/64") |
|---|---|
| Lengte | 88 mm (3-15/32") |
| Montagepositie | Achter |
| Materiaal | Gesinterd Metaal |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set |
| Stijl | Standaard |
| Merk | DP BRAKES |
| Thickness Imperial | 3/8" |
