DP BRAKES - BRAKE PAD POLARIS DP526 - 17211735
30,15incl. BTW
30,15incl. BTW

30,15incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 7,6 mm , 9 mm |
| Rijstijl | UTV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 5-5/16" |
| Lengtemaat | 134,6 mm |
| Breedte Imperial | 1-3/4"" |
| Breedte (Metrisch) | 44,5 mm |
| Dikte | 7,6 mm (19/64") , 9 mm (23/64") |
|---|---|
| Breedte | 44,5 mm (1-3/4") |
| Lengte | 134,6 mm (5-5/16") |
| Montagepositie | Achter |
| Materiaal | Koperlegering |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set van 2 |
| Merk | DP BRAKES |
| Thickness Imperial | 19/64" , 23/64" |
