DP BRAKES - BRAKE PAD DUC SDP528HH - 17211736
34,17incl. BTW
34,17incl. BTW

34,17incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Gewicht | 272 g (9,6 oz.) Netto gewicht. |
| Gewichtsmaatstaf | 272 g |
| Gewicht Imperiaal | 9,6 Oz. |
| Lengtemaat | 85 mm |
| Imperiale Lengte | 3-11/32" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road , Straat |
| Thickness Metric | 8 mm |
| Breedte Imperial | 2 |
| Breedte (Metrisch) | 50,8 mm |
| Dikte | 8 mm (5/16") |
|---|---|
| Merk | DP BRAKES |
| Stijl | SDP Sport HH+ |
| Stuks | Set van 2 |
| Productnaam | Remblok |
| Materiaal | Koperlegering |
| Montagepositie | Voor |
| Lengte | 85 mm (3-11/32") |
| Breedte | 50,8 mm (2") |
| Thickness Imperial | 5/16" |
