SBS - BRAKE PAD SINT/CAR OFF - 17211742
31,34incl. BTW
31,34incl. BTW

31,34incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 7,6 mm |
| Rijstijl | UTV , ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Lengtemaat | 120,4 mm |
| Breedte Imperial | 2-1/4 inch |
| Breedte (Metrisch) | 57 mm |
| Dikte | 7,6 mm (19/64") |
|---|---|
| Breedte | 57 mm (2-1/4") |
| Lengte | 120,4 mm (4-47/64") |
| Montagepositie | Voor |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set van 2 |
| Merk | SBS |
| Thickness Imperial | 19/64" |
