DP BRAKES - BRAKE PAD SINTRD DP513 - 17211746
30,15incl. BTW
30,15incl. BTW

30,15incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 9 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 3-25/64" |
| Lengtemaat | 86 Millimeter |
| Breedte Imperial | 1-37/64" |
| Breedte (Metrisch) | 40 mm |
| Dikte | 9 mm (11/32") |
| Breedte | 40 mm (1-37/64") |
|---|---|
| Lengte | 86 mm (3-25/64") |
| Montagepositie | Achter |
| Materiaal | Gesinterd Metaal |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set |
| Stijl | Standaard |
| Merk | DP BRAKES |
| Thickness Imperial | 11/32" |
