SBS - BRAKE PAD SINT FR - 17211823
44,89incl. BTW
44,89incl. BTW

44,89incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 2-11/16" |
| Lengtemaat | 68,3 mm |
| Dikte | 9,2 mm (23/64") |
| Lengte | 68,3 mm (2-11/16") |
| Montagepositie | Voor |
|---|---|
| Materiaal | Gesinterd Metaal |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set van 2 |
| Stijl | HS Serie |
| Merk | SBS |
| Rijstijl | Straat |
